یکی از ویژگی‌های وب‌سایت هفتاد ده این است که هرکسی می‌تواند به راحتی و در کمترین زمان در آن عضو شود. برای شروع ثبت‌نام کافیست روی منوی کاربری بالای سایت کلیک کرده و فرم عضویت را کامل کنید. از فرم عضویت هم نترسید، پر کردنش خیلی ساده است: نام خود را به فارسی وارد کنید، سپس ایمیل خود را بنویسید (ایمیل در این سامانه، همان نام کاربری شماست) و در انتها یک رمز ورود حداقل 6 کاراکتری را درج کنید. با کلیک کردن روی دکمه عضویت، فرم تکمیل شده است. پس از این‌که مشخصات خود را در این فرم ثبت کردید، ایمیل فعال‌سازی به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود که شما با تایید آن، رسماً عضو خانواده چماز خواهید شد. به همین سادگی!

چطور وارد سایت شوم ؟

پس از اینکه عضو سایت شدید، از طریق منوی کاربری ایمیل خود (که حکم نام کاربری شما را دارد) و سپس رمز ورود تان وارد کنید ، بعد از آن می‌توانید به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشد.

اگر کلمه عبور را فراموش کردم چطور وارد سامانه شوم ؟

در پنل کاربری خود گزینه "درج آگهی جدید" را انتخاب کنید. صفحه دریافت مشخصات آگهی برای شما باز می شود که باید فرماگر کلمه عبورتان را فراموش کردید، می‌توانید روی لینک "آیا کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید" در قسمت منوی کاربری کلیک کنید. وقتی این گزینه را انتخاب کنید، صفحه بازیابی کلمه عبور برایتان باز می‌شود که شما باید در آن آدرس ایمیل‌تان (نام کاربری‌تان) را وارد کنید. هفتاد ده کلمه عبور جدیدی را به آدرس ایمیل‌تان ارسال می‌کند.